Båd fører

Silkeborg Frømandsklub råder over følgende godkendte bådfører, som kan sejle klubbens både

Carsten Hansenchavskov@gmail.com40528580
Christian Fichner Andersenchristian_fichner@hotmail.com26718056
Claus Nedergaard Jacobsenclausnjacobsen@gmail.com30177092
Jacob Jacobsenvolshoej@gmail.com99552169
Jens Jørn Nielsenjens@lysaavej.dk23350650
Jens Nørholmjens-norholm@mail.dk51231693
Marianne Jensentwin.marijen@gmail.com61621304
Martin Hampen Christensenholler@privat.dk40457796
Kim Winckler Pedersenregnskab@silkeborgdykkerklub.dk24280293
Klaes Andersenformanden@silkeborgdykkerklub.dk29620522
Klaus Skotteklaus.skotte@gmail.com91548888
Michael Langvadlangvam@me.com28441952
Ole Aggerholmwebmaster@silkeborgdykkerklub.dk20231000
Poul Kristensenpbtopkap@youmail.dk20675440
Simon Stoffregensimonstoffregen@outlook.dk21204110

Ved tvivlsspørgsmål eller fejl på materiel, kontakt formanden@silkeborgdykkerklub.dk